O klubie

W samym centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 62 znajduje się najbardziej rock’n’rollowy klub muzyczny „New York”, który został stworzony z pasji do muzyki.

Na wszystkich Gości klubu patrzy z góry trzymająca znicz - Statua Wolności – ustawiona tuż nad głównym wejściem do klubu, prowadzącym przez bramę w której widnieją kolaże amerykańskich aut oraz podświetlone parasole w kolorach flagi USA.

 

Wchodząc do klubu zobaczymy ponad trzymetrową gitarę – symbol miejsca w którym króluje muzyka na żywo oraz fotografie największych gwiazd amerykańskiego show businessu.

Wnętrze klubu „New York” jest stylizowane na wzór amerykańskich klubów z najbardziej ekskluzywnych dzielnic. W klubie można zwiedzić wszystkie dzielnice Nowego Jorku – nie tylko te ekskluzywne - zaczynając od Manhattanu poprzez Brooklyn, Queens oraz Staten Island a kończąc na The Bronx.

Sercem klubu jest scena, na której - pięć razy w tygodniu - występują – renomowani artyści, zespoły oraz elity jazzu. Koncerty te cieszą się ogromnym zainteresowaniem i trafiają w gusta najbardziej wybrednych słuchaczy. 

 

Największą dumą klubu „New York” jest bogato wyposażony bar – będący ulicą Wall Street - którym dowodzi niezwykle utalentowany Szef Baru.

Każdy koktajl i drink posiada oryginalną recepturę, wyjątkowy aromat, niezapomniany smak oraz swoją historię.

 

Steki z antrykotu, burgery w kilku odsłonach, guesadillas z wybranymi pozycjami, sałatki z kurczakiem i łososiem oraz tarta truskawkowa i lody z musem malinowym - to specjały Szefa Kuchni, którą jest zasypywana pochwałami. Wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych produktów. Sos Merry Rose na bazie jednego z alkoholi - na życzenie Gości - jest dodawany do każdej potrawy.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort każdego Gościa – w klubie „New York” obowiązuje: selekcja, monitoring oraz akceptacja regulaminu klubu.

 

Klub posiada również salę VIP przeznaczoną na prywatne imprezy oraz spotkania biznesowe. Przyjdź, zobacz, zasmakuj, zostań.

 

„New York” to nie marzenia, ale miejsce, które na Ciebie czeka.





Facebook New York Klub Muzyczny