Wydarzenia

21
luty

NEW YORK FESTIWAL 2017-2018!

NEW YORK FESTIWAL 2017-2018!

ATERRA 

to metalowy zespół z Warszawy w skład, którego wchodzą: Caruso(wokal, gitara), Tiger(gitara), Jaga(bas), Bart X(sampler), Twardy(perkusja). Chłopaki kochają występy na żywo o czym świadczy spora liczba zagranych festiwali oraz koncertów m.in. z HATE, MATERIA, ILLUSION, LADY PANK, LAO CHE, COCHISE, SIQ oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY oraz legendy amerykańskiego hard-cora M.O.D. Aktualnie grupa nagrała debiutancką płytę pt."All Born in Pain" i materiałem z tej płyty chętnie Was poczęstuje!

Zespół powstał w 2012 roku w Warszawie i ma na swoim koncie liczne sukcesy:

- udział w festiwalach: „Emergenza Festival Polska” 2013, Festiwal Muzyki Rockowej „Rockołęka” 2013 i 2014, Festiwal Muzyki Granej na Żywo „Gramy Swoje” 2015, „Brutal East Festival” vol.8 (2016), „Wielkopolskie Integracje Rockowe” 2016, „Juwenalia Białostockie” 2016, „FestUza” 2017, „Goworowo na Rockowo” 2017, „Rockowisko Hajnówka” 2017,

- udział w konkursach i przeglądach: „Otwarte Wtorki z NuPlays” 2013, „Holendrock” 2015, „Barabany” 2016, „Jarocin – Antyfest Antyradia” 2016,

- zdobyte wyróżnienia: nagroda publiczności „Otwarte Wtorki z NuPlays” 2013, I miejsce „Barabany” 2016, I miejsce na warszawskim etapie „Jarocin – Antyfest Antyradia” 2016, półfinał „Jarocin – Antyfest Antyradia” 2016 (ATERRA znalazła się wśród 12 najlepszych zespołów wybranych z 600),

- około 50 koncertów klubowych oraz trasa koncertowa "Ruined Ecstasy Tour 2015" z zespołami MANIPULATION i EMPATIC,

- koncerty z zespołami: ARCH ENEMY, M.O.D., HATE, MATERIA, ILLUSION, LADY PANK, LAO CHE, COCHISE, SIQ i innymi,

- dorobek artystyczny: singiel „Empty rules&cold conclusions” (2013), płyta „All Born in Pain” (2015), składanka DRUŻYNA MISTRZÓW 3 utwór “Nie Daj Się” (2015), teledyski: “Over My Dead Body” (2015), “Voices” (2016).

https://www.facebook.com/aterrapl

https://www.youtube.com/watch?v=Ab-nc1e8AIU

 

BUBBLES

To grupa 5 facetów, którzy w pewnym momencie swoich długich muzycznych dróg połączyli siły i spróbowali grać nie to co muszą lecz to co i jak chcą. Cechą charakterystyczną Bubbles jest nowoczesność. Otwarte niskie stroje w połączeniu z ogromną dawką elektorniki sprawiają, że Bubbles na polskim rynku muzycznym są zdecydowanie tworem wyróżniającym się. Muzycy przed założeniem Bubbles biorąc udział w wielu muzycznych projektach mieli okazję występować na jednej scenie z m.in. Kiss, Aerosmith, Scorpions, Macy Gray. Grali na nowojorskim Broadwayu czy też na Przystanku Woodstock. Żaden jednak z muzyków nie podążał drogą popularnych w dzisiejszych czasach programów typu „talent show” co również w dzisiejszych czasach jest coraz rzadszym zjawiskiem. W chwili obecnej zespół zakończył pracę nad materiałem, który wypełni debiutancki album zespołu. 

Już teraz możemy usłyszeć co Bubbles mają do powiedzenia, ponieważ zespół wypuścił właśnie swojego pierwszego singla zatytułowanego „Jedenasty”. Za realizację nagrania odpowiada Adam Toczko, za produkcję teledysku dwie łódzkie renomowane firmy MonsterCam (Łukasz Glewicz) oraz SkyLevel. Montaż teledysku wykonał Wojciech Antonik. 

https://www.facebook.com/bubblespoland/

https://youtu.be/L3QvhNci2TU


BJÖRNSON & KLAUSFUNKEL

Dwójka starych przyjaciół spod znaku Eskulapa. Nie gramy coverów S&G, za to mamy całkiem sporo własnego materiału. Nasz styl, kształtujący się nieprzerwanie od 7. lat, to rockowo-folkowo-jazzowe ballady z lirycznym zacięciem i niekonwencjonalnymi partiami gitarowymi osadzonymi w bluesie. Aktywnie reagujemy na rzeczywistość. Proza życia młodych ludzi, którzy podjęli studia medyczne jest wyraźnie akcentowana. Kochamy grać. To lek na prawie wszystko.

https://web.facebook.com/bjornsonandklausfunkel

https://www.youtube.com/watch?v=OIMWtmVd2Rc

 

Zostań JUROREM "New York Festiwal 2017-2018" i zobacz swój ulubiony zespół w WIELKIM FINALE!

Wszyscy Goście klubu uczestniczący w "New York Festiwal 2017-2018

otrzymają okazję do zagłosowania na swoich faworytów. 

Na specjalnej karcie otrzymanej u barmana lub kelnerki wytypują swojego zwycięzcę

i wrzucą do pudełka oznaczonego "New York Festiwal 2017-2018".

Głosy będą liczone zaraz po koncertach - w każdą środę - a wyniki podane na Fan Page "New York Festiwal".

Zespół, który otrzyma najwięcej głosów w przedziale czasowym od 4 października 2017 do końca lutego 2018 - ma zagwarantowane 6 miejsce w Wielkim Finale, który odbędzie się 22 marca (czwartek) 2018!

 

JURY:

Andrzej Kusy – Pronet Music & Pro-Radio

Sławek Papis – Case Studio

Konrad Jeremus – Guitar Harmony

Karolina Filarczyk – Muzykoholicy

Katarzyna Kowalczyk – Klub New York

 

Głównymi nagrodami „New York Festiwal 2017/2018” są: 

• NAGRANIE PŁYTY – CASE STUDIO & PRONET MUSIC

• WYDANIE PŁYTY – PRONET MUSIC

• OGÓLNOPOLSKA PROMOCJA – PRONET MUSIC & PRO RADIO

• BON PREZENTOWY – GUITAR CENTER

 

Nagrody dodatkowe:

• WARSZATY GRY ZESPOŁOWEJ (Dla zespołu o największym potencjale) - Szkoła GUITAR HARMONY Konrada Jeremusa

• WARSZTATY GITAROWE z Konradem Jeremusem (Dla gitarzysty o największym potencjale)  - Szkoła GUITAR HARMONY Konrada Jeremusa.

 

Partnerzy: Case Studio, Pronet Music, Pro-Radio, Budweiser, Guitar Center, Szkoła GUITAR HARMONY Konrada Jeremusa.

Patronat Medialny: Gazeta Wyborcza, Radio Łódź, TVP3, Portal Muzykoholicy.

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Łodzi – Hanna Zdanowska

 

Start godz.20:00

Wstęp free

 

 

Wstecz
Facebook New York Klub Muzyczny