Wydarzenia

24
luty

SKAZA I ETERNAL FEVER W NEW YORK!

SKAZA I ETERNAL FEVER W NEW YORK!

Bilety: TBA.

 

SKAZA - Zespół powstał w 2010r. we Wrocławiu. Ich muzyka to czerpiący inspirację z wielu podgatunków metal – w większości melodyjny, łączący czyste wokale i growle, oraz wykorzystujący orkiestracje symfoniczne. W 2011r. zespół nagrał 2-utworowe demo. Następnie skupił się na zdobywaniu doświadczenia w graniu na żywo oraz pracy nad nowym materiałem. W 2016r. zespół nagrał i wydał samodzielnie swój debiutancki album "Art Declined".

 

http://skazaofficial.com/

https://www.facebook.com/skazawroclaw

https://youtu.be/tsGZb2WvDLM?t=1994

 

Eternal Fever powstało w październiku 2011 z inicjatywy czwórki brudasów, kumpli od piaskownicy, Thomsa, Vaidy, Chaskiego i Pansja, oraz Kowala, który zdecydował się zająć wokalem i gitarą.

Rok później, po zebraniu odpowiedniej ilości materiału EF wydało demo Anger Management, zawierające sześć pierwszych utworów, które napisali, wszystkie w klimacie staroszkolnego thrashu.

Po 2013 nastąpił rozłam i kolejno z zespołu odeszli Chaski i Pansjo. Basistę zastąpił na jakiś czas Seba Grzelak. W 2014 z zespołu odszedł Thoms, przez jakiś czas EF tkwił w stanie zawieszenia, do momentu gdy pod koniec roku dołączył Radek Radosny Nastarowicz na gitarę i Michał Mike Tyczyński na bas. 

Po dwóch latach wspólnego pisania i koncertowania EF nagrali EPkę De-Effect, którą wypuszczono oficjalnie w 2017.

Obecnie Eternal Fever koncertuje i pisze materiał na kolejne wydawnictwo.

 

https://www.youtube.com/watch?v=2U_1FJld_eY

https://www.facebook.com/EternalFever/

 

 

Start : 18:00

 

ZAPRASZAMY!!!

Wstecz
Facebook New York Klub Muzyczny