Wydarzenia

19
maj

GOMOR W NEW YORK!

GOMOR W NEW YORK!

Po wielu latach zawieszenia Popcorn (Acid Drinkers) i Compass(Syndicate, RH Blue) na jednej z wielu imprez postanowili reaktywować GOMOR, co zaowocowało w 2012 r. nagraniem albumu " Apocalyptic Rise" który zawiera 11 ostrych i dynamicznych metalowo-rock’n’rollo'wych kompozycji w nurcie muzycznym a’la Motörhead. Album został bardzo dobrze przyjęty przez media i słuchaczy na koncertach, a Gomor został okrzyknięty mianem „polskiego Motörhead”, głównie jest to zasługa wokalu Compassa, który do złudzenia wpasowuje się w stylistykę Ś. P. Lemmyego. 

W roku 2015 skład zespołu uległ kolejnemu przeobrażeniu gdyż część muzyków nie mogło pogodzić działalności w swoich rodzimych zespołach, obecnie w składzie grają: Pedro Don Compasso - vocal, Maciej ŻUK Żebrowski - bass - znany z takich bandów jak (Sweet Noise czy Bordello Acapello), Maciej Jahnz - gitara - znany z ( Flapjack), Kuba Frydrych -gitara - znany z (Psychodancing – Macieja Maleńczuka oraz Ryba & The Wiches), Joachim Jura - perkusja oraz nowy gitarzysta Marek GOORAL Górecki. 

Zespół GOMOR koncertuje i kontynuuje rockowe dzieło, a jego rozpoznawalną imprezą jest organizowany corocznie od 5 lat GOMOR XMASS PARTY w Poznaniu, na który zaprasza i promuje mniej znane poznańskie zespoły rockowe.

 

Skład:

Compass - voc *** 

Maciej Jahnz - lead guitar *** 

Jakub Frydrych - lead guitar ***

Maciej ŻUK Żebrowski - bass guitar *** 

Marek GOORAL Górecki - guitar ***

Joachim Jura - drums ***

 

Start godz. 18:00

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w dniu koncertu

Wstecz
Facebook New York Klub Muzyczny