Wydarzenia

18
kwiecień

SPOTKANIE Z MARIUSZEM OSTROWSKIM W NEW YORK!

SPOTKANIE Z MARIUSZEM OSTROWSKIM W NEW YORK!

Uczęszczał do Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni. W 2002 roku studiował w Akademii Teatralnej w Warszawie, z której został usunięty. W 2005 roku ukończył wydział aktorski łódzkiej filmówki. Na scenie zadebiutował rolą Podchorążego w Kordianie Juliusza Słowackiego w reżyserii A. Hanuszkiewicza na deskach Teatru Nowego w Warszawie. Od 2006 roku jest aktorem Teatru im. S. Jaracza w Łodzi.

W 2014 roku nagrał audiobooka na podstawie opowiadania Michał i tajemnicze wrota autorstwa Patrycji Dąbrowskiej w ramach akcji charytatywnej „Świąteczne BajkoCzytaki” projektu edukacyjnego AudioCzytaki. Premiera odbyła się 17 grudnia 2014 r.

W 2017 roku brał udział w ósmej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo emitowanego w telewizji Polsat. Ostatecznie zajął szóste miejsce, a za wygraną trzeciego odcinka otrzymał czek w wysokości 10 tys. zł., który przekazał Fundacji „Zdążyć z pomocą” na rzecz chorej Ani Mrówczyńskiej.

 

Nagrody:

2016 r. Gran Prix na festiwalu "Dwa Teatry" w Sopocie za spektakl Teatru Telewizji w reż. Marcina Wrony pt. "Ich czworo" Gabrieli Zapolskiej

Obsada: Małgorzata Kożuchowska, Agata Buzek, Maja Ostaszewska, Aniela Łoniewska, Artur Żmijewski.

 

 

Spotkanie poprowadzi: Marek Kowalczuk

Z zawodu muzyk z zamiłowania prezenter Radiowy. Miłość do radia wielokrotnie odwzajemniona od końca lat 90 pracował nieprzerwanie w Radiu Parada, Pogoda, Planeta FM, Zet Gold, a obecnie nowy rozdział w Telewizji Toya gdzie prowadzi programy „ Po godzinach” oraz „ Ludzie wiedzą lepiej”. Jest zawodowym konferansjerem i DJ-em. Jeśli chodzi o muzykę to wraz z zespołem HELIKOPTER nagrał płytę wyprodukowaną przez Michała Wiśniewskiego i wydaną przez firmę MTJ. Wiele zagranych koncertów, pozytywna energia pozwalają porwać każdą publiczność.

 

Start godz. 20:00, Wstęp free

 

 

Wstecz
Facebook New York Klub Muzyczny