Wydarzenia

24
maj

NANDU W NEW YORK!

NANDU W NEW YORK!

Już 24.05 zapraszamy wraz z New York - Klub Muzyczny na kolejny koncert ???? promujący debiutancki album NATURA ☆☆☆ Tym razem pojawimy się w centrum Polski, w słonecznej Łodzi:) Serdecznie zapraszamy aktualnych i przyszłych fanów. Satysfakcja gwarantowana!

 

Singiel "Natura" 

https://youtu.be/bS6Pm-whgVg

Zamów płytę: http://www.pierwszymilionsklep.pl/produkt/nandu-natura-preorder-12-03-2018

 

BIO ☆☆☆

 

Zespół "Nandu" powstał w 2013 roku. Od tego czasu zagraliśmy już kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, po drodze wygrywając kilka konkursów. Zostaliśmy finalistami XXV Zimowej Giełdy Piosenki w Opolu oraz mielismy okazję wystąpic w programie Telewizji Polskiej “Świat sie kręci”.

 

NANDU TO:

 

Justyna Kuśmierczyk – wokalistka, songwriterka, producentka muzyczna, socjolog. Związana z ekipą Pierwszy Milion. Odkąd pamięta fascynuje ją świat muzyki. Od gry na pianinie, przez śpiew po taniec. Od poezji śpiewanej przez soul po hip-hop. Lubi podróżować, gotować, tworzyć. W 2017 roku wydała EPkę "Respire".

Łukasz „Chmura ” Chmurski – prawnik, muzyk, piłkarz, żeglarz. Założyciel NANDU. Od lat, robi co może, aby w końcu zostać "gwiazdą rocka". Na co dzień prawnik, mecenas - zajmie się każdą sprawą.

Romek Gąsiorowski – perkusista, realizator dźwięku, pasjonat wszelkiej maści sprzętu około-muzycznego. Nie ukrywa zamiłowania do instrumentów strunowych, głównie basu. Chciałby kiedyś zagrać koncert na obu instrumentach jednocześnie. Jego środowisko naturalne to scena i jej zaplecze. 

Krzysztof Rakowski – pianista, anglista, psycholog. Stylistycznie obraca się w gatunkach jazz, funk, soul, gospel, pop. Współpracuje m.in z chórami gospel Soul Connection i Sound and Grace. Do NANDU stara się wnieść ciekawe harmonie i nietypowe aranżacje. Z NANDU czerpie rockową energię i motywację do muzycznych działań.

Paweł „Dex” Zakrzewski – człowiek orkiekstra: muzyk, grafik, fotograf, producent wideo. W wolnym czasie pasjonat wspinaczki, dobrego jedzenia i podróży z dala od kurortów i wydeptanych szlaków.

 

KONCERT: 24.05, czwartek, start godz. 21.00

BILETY: 15 zł 

Zapraszamy serdecznie !!!

Wstecz
Facebook New York Klub Muzyczny