Wydarzenia

21
czerwiec

SROGO W NEW YORK!

SROGO W NEW YORK!

SROGO nadpływa do Łodzi! W czwartek, 21/06 będziecie mieli okazję usłyszeć nas na żywo na legedarnej Piotrkowskiej. Więcej szczegółów już wkrótce.

----------------------------

SROGO - grupa wywodząca się z Tychów, funkcjonuje na polskich scenach od 2013 roku. W dorobku mają występ na 22 Przystanku Woodstock, na scenie Pokojowej Wioski Kryszny. Koncert zgromadził po sceną prawdziwe tłumy. 

Po zmianach w składzie zespół kontynuuje działalność w roku 2018 zaczynając od występów na WOŚP oraz nagrywając maxi-singiel “Pył i Proch” (wydany 12 Marca na YouTube oraz innych platformach streamingowych tj. Spotify, Tidal, Deezer). 26 Maja zespół rozpoczyna letnią mini-trasę klubową z zespołami Sliver i Transgresja by dać fanom możliwość zapoznania się z nowym brzmieniem. 29.06 Srogo przy wsparciu Underground Pub Tychy organizuje pierwszą edycję festiwalu Srogie Granie Underground Fest, gdzie zagra przed Alcocholicą. Muzyka Srogo to nowoczesny metal oparty o core’ową sekcję, precyzyjne gitary, oraz czysty, agresywny wokal śpiewający polskie teksty.

 

POSŁUCHAJCIE:

https://youtu.be/7chvQvv25z8

https://youtu.be/FawETUT_ixE

 

FACEBOOK:

https://www.facebook.com/srogo.tychy/

Wstecz
Facebook New York Klub Muzyczny