Wydarzenia

15
wrzesień

ANGIE AND THE BOYZ W NEW YORK!

ANGIE AND THE BOYZ W NEW YORK!

ANGIE

(właśc. Angelika Kłaczyńska) - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najciekawszych i obiecujących wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Głos tej artystki jest już dobrze znany ogólnopolskiej publiczności. Laureatka wielu festiwali jak i uczestniczka V edycji The Voice of Poland. Współpracowała z artystami polskiej muzyki rozrywkowej i filmowej: (M. Wiśniewski, M. Lorenc). 

ANGIE to autorka tekstów i kompozytorka charakteryzująca się drapieżnym, czarnym głosem swobodnie poruszającym się w wielu gatunkach muzycznych: od jazzu poprzez soul wprost do rocka. Cechuje ją wszechstronny rozwój a zdobyta wiedza z zakresu teatru i tańca daje podstawy do stawiania sobie nowych wyzwań w dziedzinie sztuki. Obecnie przygotowuje materiał na swoją debiutancka płytę. Jej ambicją jest zaskakiwać, intrygować i zachwycać.

https://www.facebook.com/klaczynska.angelika/?fref=ts

Angie można posłuchać pod adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=vqFc99ahdGI

https://www.youtube.com/watch?v=bXhcP04lNUA

 

Razem z ANGIE na scenie pojawią się świetni muzycy:

 

ADAM LIS - gitara

Przez wiele lat swojego doświadczenia miał okazję wspierać na scenie np. Wojtka Pilichowskiego, Kasie Popowską, Krzysztofa Krawczyka, zespoły Rezerwat, Samokhin Band i Citizen.

 

MICHAŁ KARKUSIŃSKI - klawisze

Współpracuje z kilkoma formacjami muzycznymi z Łodzi m.in. Freeks, Tenebris, The Gospel Time czy Face to Face, ma na koncie również współpracę z takimi artystami jak Muniek Staszczyk, Ziemek Kosmowski. Akompaniuje również wielu młodym artystom np. Justyna Panfilewicz, Sebastian Wojtczak, Daniel Rychter czy Małgosia Frontczak

 

MARCIN BŁASIAK - bas

 

 

PAWEŁ STĘPIEŃ - perkusja

Ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak m.in.: Maciej Gładysz, Jan Borysewicz, Tatiana Okupnik, Paweł Kukiz, Witold Janiak, Zbigniew Namysłowski, Jerzy Filar, Gienek Loska, Bogdan Wawrzynowicz, Cezary Paciorek,Jacek Cygan, Bartek Papierz, Michał Kobojek, Piotr „Chypis” Pachulski, Mainstreet Quartet, Tosteer, Rezerwat, Video, Sorry Boys, Samokhin Band.

 

 

Skład zespołu:

Angelika Kłaczyńska – wokal

Michał Karkusiński - piano

Kamil Szewczyk – gitara

Marcin Błasiak - bas

Paweł Stępień – perkusja

 

Start godz. 22:00

 

Wstęp za okazaniem visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

 

 

 

 

Wstecz
Facebook New York Klub Muzyczny